Hotel Vista Brno

+420 222 539 539
Po - Pá: 8 – 22 hod., So - Ne: 9 – 22 hod
Hudcova 72, Brno 62100

Ve tříhvězdičkovém Hotelu Vista máte na výběr z 55 nadstandardních apartmánů a 65 útulných dvoulůžkových pokojů. Celý hotel je bezbariérový.
Nachází se zde také moderní konferenční sál s kapacitou 100 osob a salonek REVISTA pro 50 osob.
Parkování je zdarma zajištěno na hotelovém parkovišti pro 100 aut.

 • Internet
 • Snídaně v ceně
 • Parkování zdarma
 • Domácí mazlíčci

Hotel Vista Brno On-line rezervace

Rychlá rezervace

Zadejte prosím datum příjezdu a odjezdu pro zobrazení cen

Datum příjezdu
Datum odjezdu
Typ pokoje Kapacita pokoje
Dvoulůžkový standart
Apartmány

Ceny ubytování můžeme zobrazit až po zadání konkrétního data příjezdu a odjezdu. Zadání můžete provést kliknutím zde.

Hotel Vista Brno Pokoje

Každý z pokojů Hotelu Vista disponuje vlastním sociálním zařízením, telefonem, LCD televizorem se zahraničními kanály a bezplatným připojením k internetu. V apartmánech se navíc nachází kuchyňka a trezor.
Konferenční sál je vybaven kvalitním ozvučením, mikrofonem, bezdrátovým připojením k internetu, plátnem a data projektorem.
V hotelu můžete využít služeb Wellness centra se saunou, prádelny, dětského koutku a úschovny zavazadel.

Hotel Vista Brno Gastronomie

V ceně ubytování je zahrnuta snídaně formou bufetu. Kulinářský zážitek na Vás čeká v místní restauraci s širokou nabídkou nevšedních pokrmů české a moravské kuchyně. Příjemné posezení pak nabízí letní terasa, nacházející se na střeše hotelu, která krom nádherného výhledu poskytuje též teplé a studené nápoje a speciality připravované na grilu.

Hotel Vista Brno Recepce

Recepce je v provozu non-stop.


Čas příjezdu: od 14:00

Čas odjezdu: do 11:00

Ubytování přijímá platbu těmito kartami

 • Visa
 • Visa Electron
 • Maestro
 • EuroCard/MasterCard
 • American Express
 • Diners Club
 • Sphere

Hotel Vista Brno Dostupnost

Hotel Vista Brno se nachází v městské části Brno-Medlánky, v blízkosti křižovatky Palackého tř. a ul. Hradecké, rozdělující městské části Královo Pole, Medlánky a Řečkovice. Dominantou této křižovatky je známá brněnská společnost BRNOCAR a.s. se sídlem Palackého tř. 155. Příjezd k hotelu směrem od Prahy, Bratislavy, Vídně nebo Olomouce je směrem na Svitavy a dále pak odbočit na Řečkovice a Medlánky. Pojedete-li směrem od Svitav pojedete směrem na Prahu a poté odbočíte na Řečkovice a Medlánky. Městskou hromadnou dopravou se do hotelu Vista dopravíte tramvají č. 1, směr Řečkovice a vystoupíte na zastávce Hudcova, odkud je již hotel dobře vidět.

Hotel Vista Brno Okolí

Brno patří mezi velice atraktivní turistické destinace. Nejlákavějšími místy jsou Hrad Špilberk, Letohrádek Mitrovských, Technické muzeum, Chrám sv. Petra a Pavla, Palác šlechtičen a brněnské podzemí. Můžete se zde také snadno napojit na Jantarovou cyklostezku vedoucí z Brna do Vídně. V blízkosti hotelu pak můžete navštívit brněnské výstaviště nebo vyrazit na nákupy do některé z místních nákupních galerií.

Hotel Vista Brno

Hudcova 72, Brno
Zobrazit celou mapu